niedziela, 23 stycznia 2011

W POLSCE!!!

Katy Perry w Polsce!
Katy Perry wystąpi w Polsce. Zdobywczyni tytułu "najseksowniejszej kobiety świata" według magazynu "Maxim" zaśpiewa 5 października w warszawskim klubie Stodoła.
Koncert będzie promował drugą płytę artystki zatytułowaną "Teenage Dream", z której pochodzą takie przeboje jak "California Gurls" czy najnowszy, tytułowy utwór z krążka.


Występ artystki w Warszawie jest jednym z etapów projektu "Katy Perry Pop Video", w którym gwiazda zaprasza swoich fanów do udziału w jej teledysku do piosenki "Firework". Nagranie odbędzie się jeszcze tej jesieni i weźmie w nim udział aż 40 fanów z Polski.


Posłuchaj piosenek Katy Perry! PTC, w ramach projektu grupy Deutsche Telekom, umożliwi swoim klientom udział w teledysku Katy Perry do jej nowej piosenki Firework. 


Szczęśliwi wybrańcy otrzymają prawo do występu w jej teledysku, który będzie kręcony pod koniec września. W każdym kraju będzie obowiązywał inny system przyznawania tego wyróżnienia — fani będą poproszeni o wykonanie jakiegoś zadania, nakręcenie krótkiego filmu obrazującego ich talent wokalny lub taneczny albo po prostu wezmą udział w loterii. W projekcie, obok Polski, uczestniczą inne kraje z grupy Deutsche Telekom, takie jak: Niemcy, Austria, Węgry, Czechy, Słowacja, Macedonia i Czarnogóra. (WitekT)

1 komentarz: