wtorek, 25 stycznia 2011

Perfumy Katy

Pierwsze perfumy Katy Perry Purr trafiły do sklepów!

Pierwsze perfumy Katy Perry Purr trafiły do sklepów!
W tym miesiącu miała miejsce premiera pierwszych perfum Katy Perry. Woda toaletowa Purr na razie dostępna jest tylko w USA, ale tuż przed świętami Bożego Narodzenia ma trafić do sklepów w innych krajach.

Rozkoszny, aż się chce mruczeć

O pracach nad skomponowaniem swego pierwszego zapachu, prowadzonych wspólnie  laboratoriami Firmenich, amerykańska piosenkarka poinformowała w lipcu, opisując zapach jako jedyny w swoim rodzaju, niepodobny do żadnych z perfum dostępnych na rynku, słodki do tego stopnia, że czując go na sobie, będzie się chciało mruczeć.perfumy Katy Perry

Nuty zapachowe Purr

Rzeczywiście, wykaz nut zapachowych podawany przez producenta brzmi obiecująco. Purr jest zapachem owocowo-kwiatowym. W nucie głowy tworzą go smakowite akordy kandyzowanego rajskiego jabłuszka i brzoskwini, którym świeżo-zielonej tonacji nadaje wyciąg z bambusa. Kwiatowe serce tworzą nuty bułgarskiej róży, która zazwyczaj doskonale uzupełnia zapachy owocowe, jaśminu i orchidei. Baza ma być kremowa i miękka. Tworzy ją trio: sandałowiec, bursztyn, piżmo.

Flakon w kształcie kota

Zanim perfumy Katy Perry trafiły do sprzedaży, istną lawinę komentarzy pełnych zachwytu wzbudził zaprezentowany przez piosenkarkę flakon zapachu Purr. Wykonana z ametystowego szkła buteleczka ma kształt kota z diamentowymi oczami i obróżką z medalikiem z wypisaną nazwą zapachu: Purr.

Katy Perry zainspirowana Harajuku Lovers

Pomysłodawczynią stylistyki zapachu, jego nazwy i kształtu flakonu była sama Katy Perry. Przyznaje, że gdy projektowała flakon swoich pierwszych perfum, inspirowała się kolekcją perfum Harajuku Lovers, prywatnej marki Gwen Stefani. Zapachy Harajuku Lovers to seria wód toaletowych w mini flakonikach w kształcie laleczek przypominających kreskówkowe postaci z japońskich bajek, okrzykniętych najbardziej uroczym zapachowym gadżetem 2008 roku.

Reklama-perfum-Katy-Perry-PurrJak kociak

Koci flakon i mruczącą nazwę uzupełnia kampania reklamowa Purr. Katy Perry wcieliła się w niej w kobietę kota. Sfotografował ją Miles Aldridg

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz